Nederlands Douane Orkest brengt Queen naar Hertme
Op vrijdag 19 juni staat het Openluchttheater Hertme volledig in het teken van Queen. Het Nederlands Douane Orkest brengt samen met een liveband en vier topzangers een spectaculaire ode aan een van de grootste bands aller tijden.
Customs Rock: the Music of Queen
Tijdens Customs Rock: the Music of Queen hoor je maar liefst 18 iconische hits in een indrukwekkende mix van rock en symfonische muziek. Onder leiding van dirigent Björn Bus brengt het orkest de grootste klassiekers van Queen tot leven. De combinatie van harmonieorkest en liveband zorgt voor een indrukwekkende sound waarin rock en symfonische muziek naadloos samenkomen.
Samen met vier fantastische zangers - Nadine Termeer, Roos van Breukelen, Jeroen van den Berg en Paul Morris - krijgt de muziek van Queen een nieuwe dimensie. Van intieme ballads tot grootse stadionhits: de veelzijdigheid, emotie en flair van de legendarische band staan centraal tijdens deze bijzondere avond.
Beleef een onvergetelijke zomeravond vol Queen-hits!
Klik hier voor meer informatie en het bestellen van tickets!